خدمات گوگل ادز

آیا تاکنون هیچ کدام از کلمات کلیدی مهم سایت شما رتبه نگرفته اند؟ آیا به دنبال این هستید که مهم ترین کلمات در سریعترین زمان ممکن به صفحه اول نتایج جستجو بیاورید؟ می خواهید محصولات پرفروش شما بیشترین بازدید را داشته باشند؟ آیا محتوای وبلاگتان نسبت به فروشگاه بازدید بیشتری دارد و می خواهید جایگاه محصولات و خدمات درآمدزا را بهبود دهید؟ آیا فرصت زیادی برای سئوی سایت ندارید و برای کسب درآمد بیشتر از سایتتان عجله دارید؟

 

تبلیغات گوگل ادز چه کمکی به شما خواهد کرد؟

یکی از مشکلات بسیاری از وب سایت ها، دیده نشدن صفحاتی است که بیشترین نقش را در درآمد آنها دارند.

اگر شما هم به چنین مشکلی دچار هستید و می خواهید در مدت زمان بسیار کوتاه رتبه همین صفحات را افزایش دهید و مشتریان بیشتری داشته باشید، به تبلیغات گوگل (GoogleAds) نیاز دارید.

ما در کارپو وب با بهره مندی از کارشناسان گوگل ادز سایت شما را با مناسب ترین کلمات کلیدی در رتبه های بالای گوگل نمایش خواهیم داد. با این حساب وقتی صفحاتی که بیشترین نقش را در فروش شما دارند، ترافیک بیشتری داشته باشند، می توانید خیلی زود درآمد خود را افزایش دهید.

نشان دادن محصولات یا خدمات پرطرفدار به کاربران

یکی از خدمات ما در کارپو وب برای Google Ads نشان دادن محصولات یا خدماتی است که بیشترین علاقمندان را دارد. این تبلیغ اگر در رتبه 1 تا 3 صفحه اول گوگل قرار بگیرد، مشخص است که درآمد بیشتری را به همراه دارد.

نمایش تبلیغ در بالاترین جایگاه ممکن

جایگاه نمایش تبلیغات شما به نمره کیفیت و هزینه کلیک پیشنهادی بستگی دارد. سعی ما بر اینست که با کمترین هزینه کلیک ممکن، تبلیغات شما در گوگل نمایش داده شود.

تمرکز بر روی افزایش نمره کیفیت

نمره کیفیت تبلیغ پارامتری است که ما بیشترین تمرکز را روی آن داریم تا میزان هزینه های تبلیغات در گوگل را کاهش دهیم و بهترین جایگاه را برای کلمات کلیدی پربازده سایت شما دریافت کنیم.

انتخاب بهترین کلمات کلیدی

اگر کلمه کلیدی را چشم بسته و بدون آگاهی انتخاب کنید، فقط پول خود را دور ریخته اید؛ مگر اینکه خیلی خوش شانس باشد. یکی از خدمات ما، تحقیق برای پیدا کردن کلماتی است که نقش موثری در افزایش درآمدتان داشته باشند.

بهینه سازی صفحه فرود تبلیغ

قبل از اینکه ما اقدامی برای گوگل ادز شما انجام دهیم، ابتدا صفحه فرود سایتتان را بررسی می کنیم تا هر نوع مشکلی را در آن برطرف کنیم. محتوای صفحه باید با کلمه کلیدی موردنظر کاربر مطابقت داشته باشد.

شخصی سازی نمایش تبلیغ

مکان و زمان نمایش تبلیغ در کنار دیگر شخصی سازی ها می تواند بر روی بازخورد دریافتی شما از تبلیغات گوگل تاثیر مثبتی داشته باشد. تمامی این تنظیمات توسط تیم ما بهینه خواهند شد.

معرفی خدمات گوگل ادز کارپو

ما سایت و کمپین گوگل ادز شما را برای حضور در یک فضای کاملا رقابتی آماده می کنیم.

یکی از مهم ترین بخش خدمات ما برای تبلیغات گوگل، تحقیق کلمات کلیدی است که باید دقیق و سنجیده انجام شود. در غیر این صورت شما باید به صورت چشم بسته کلماتی را در گوگل ادز قرار دهید که ممکن است نقشی برای افزایش درآمدتان نداشته باشند.

یک کسب و کار حرفه ای برای اجرای کمپین گوگل ادز هیچ گاه ریسک نمی کند و بدون تحقیقات جامع در رابطه با تاثیر کلمات کلیدی و میزان درآمدزایی آن ها، هزینه را صرف نمی کند. ما برای ارائه خدمات در این حوزه، کمپین خود را برایتان تشکیل می دهیم و سپس برحسب معیارهایی مثل میزان سودآور بودن یک کلمه کلیدی، آن ها را رتبه بندی می کنیم.

مراحل انجام کار

مراحل انجام کمپین گوگل ادز در تیم کارپو وب

خدماتی که برای تبلیغات گوگل صورت می گیرد، برخلاف فرآیند SEO در کوتاه مدت به نتیجه می رسد و برای انجام آن مراحل زیر را پشت سر می گذاریم:

اولین قدم برای راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادز، تعیین کردن کلمات کلیدی مناسب هر سایت و کسب و کار است.

ما بر اساس تجربه چندین ساله خود در این زمینه، بهترین مشاوره را در آغاز راه به شما ارائه می دهیم تا بازخورد مناسبی از تبلیغات خود کسب کنید.

بعد از تعیین کلمات کلیدی، نوبت به بهینه سازی صفحات فرود تبلیغ بر اساس فاکتورها و معیارهای Google Ads می رسد.

داشتن صفحات فرود بهینه و مناسب نه تنها برای جذب کاربر مفید است، بلکه بر روی هزینه کلیک پرداختی شما به گوگل هم تاثیر میگذارد.

ما برحسب تحلیل رقبا، نیاز کاربران و هدف کلمه کلیدی، استانداردهای محتوای صفحه فرود را مشخص می کنیم تا بعد از اجرای کمپین تبلیغات، کاربران بعد از ورود به آن، در سایت بمانند.

در کارپو وب ما بهترین و موثرترین محتوا را برای صفحه فرود شما اجرا می کنیم که می تواند شامل بنر، ویدئو، موشن گرافی، اینفوگرافی، متن و پادکست باشد.

در این مرحله تبلیغ شما به گوگل معرفی شده و هزینه کلیک آن مشخص می شود.

بهینه سازی تبلیغ از لحاظ کلمات انتخابی، نمره کیفیت، متون تبلیغ، صفحات فرود، گروه بندی ها و… مواردی هستند که بر روی هزینه کلیک تعیین شده توسط گوگل تاثیر میگذراند.

تمامی تلاش ما برای اجرای کمپین های گوگل ادز، تمرکز بر روی کاهش هزینه کلیک تبلیغ است.

این موضوع در واقع تا حد بسیار زیادی تعیین کننده میزان رضایت شما از گوگل ادز می باشد.

مانیتوریتگ تبلیغ و بررسی مداوم آن به همراه اجرای نکات مرتبط با بهینه سازی مانند بهبود متن تبلیغ و کلمات کلیدی، تغییر هزینه کلیک های پیشنهاد و… فعالیتی است که ما در طول مدت اجرای کمپین شما به صورت دائمی انجام می دهیم تا شما بهترین بازخورد را از تبلیغات خود دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره و بررسی وضعیت سایتتان، کافیست تا شماره تماس خود را برای ما بفرستید.

کارشناسان گوگل ادز در کارپو وب با شما تماس گرفته و طی یک نیازسنجی دقیق، هر کمکی که نیاز داشته باشید را در اختیارتان میگذارند.

Google Ads چگونه می تواند منجر به پیشرفت شما شود؟

در واقع هر هزینه ای که برای تبلیغات Google Ads می کنید، در مقابل چند برابر آن به حساب شما باز می گردد.

به شرط آنکه برای انجام تبلیغات گوگل باید به سراغ کسانی بروید که بدانند دقیقا روی چه کلماتی باید تمرکز کنند تا سرمایه شما را به هدر ندهند.

ما در Carpoweb به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای بهترین کلمات کلیدی با بازخورد بالا را برایتان انتخاب می کنیم.

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مراحل کار ماست تا همه چیز برنامه ریزی شده پیش برود و بیشترین بازگشت سرمایه را برایتان به ارمغان بیاوریم.

سوالات متداول

بله. با این شرط که خدمات گوگل ادز توسط یک تیم حرفه ای ارائه شود، می توان این اطمینان را به شما داد که هر هزینه ای بابت این پروژه پرداخت کنید، برمی گردد.

هزینه به طور کلی براساس پیشنهاد گوگل تعیین می شود. سختی یا آسانی کلمه کلیدی بر روی هزینه تاثیر دارد. کلمات پررقابت با هزینه بیشتری همراه می شوند، البته الزامی وجود ندارد که حتما به همان میزان هم سودآورتر باشند!

مرسوم ترین پرسش ها در زمینه Google Ads

چرا کارپو وب؟

چه چیزی کارپو وب را از بسیاری از شرکت های مجری تبلیغات گوگل متمایز می کند؟

قطعا هر کاری به کاردان خود نیاز دارد و تبلیغات گوگل هم باید توسط افراد حرفه ای و مسلط به اصول تبلیغات صورت بگیرد.

در اینجا افراد متخصصی کار می کنند که به همه اصول و پیچیدگی های Ads Google برای اجرای کمپین تبلیغات تسلط دارند. قبل از تبلیغات و تشکیل کمپین، باید کلمات کلیدی درآمدزا انتخاب شود. بالا بردن نمودار ترافیک ویودی سایت تنها هدف ما نیست و در واقع می خواهیم به جای ورود کاربران غیرهدفمند، مشتریان واقعی را به سمت سایت شما بکشانیم.

یکی از مزیت های همکاری با کارپو وب برای خدمات گوگل ادز، استفاده از افزونه های گوگل ادز است که کمک می کند آگهی را بدون هزینه های اضافی، همراه با اطلاعات تکمیلی به مشتریان خود نمایش دهید. این افزونه ها شامل لینک های سایت، دکمه تماس و… هستند. تیم خدمات تبلیغات گوگل باید برای انتخاب و اجرای هر یک از این افزونه ها، اطلاعات کافی داشته باشد.

نظرات مشتریان

نظر همراهان ما میتونه بهترین پشتوانه برای ایجاد اعتماد متقابل باشه

تمرکز اصلی ما بر رضایت کاربرانمون هستش و سعی میکنیم همواره با ارزیابی هایی که انجام میدیم نقاط منفی رو اصلاح کنیم، بنابراین با مشاهده نظرات، شما هم میتونید تصمیم دقیقتری بگیرید