مدیریت شبکه های اجتماعی

بهترین و پرکاربردترین شبکه های اجتماعی ایران در حال حاضر اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، توییتر، لینکدین و واتساپ است.

از آنجایی که تعداد رقبای تمامی کسب و کارها زیاد شده است، حتما شما هم با مشکل بازدیدهای کم پست های خود روبرو می شوید!

کار کردن در فضای Social Media جذاب و درآمدزاست، اما به همان میزان هم دشوار است و به تلاش زیاد و رعایت قواعد خاصی نیاز دارد.

آیا با مدیریت شبکه های آشنایی دارید؟

شبکه های اجتماعی چگونه می توانند منجر به پیشرفت کسب و کار شما شما شوند؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ CarpoWeb به منظور برندسازی و افزایش آگاهی از برند شما، بخشی از خدمات خود را به شبکه های اجتماعی اختصاص داده است. شما برای مدیریت صفحه خود در شبکه های اجتماعی به ساختن استراتژی های موثر و نظارت بر کاربران برای پیدا کردن فرصت های جدید نیاز دارید. همچنین بررسی رشد بازاریابی و دریافت گزارشات عملکردتان باید در دوره های زمانی به طور مرتب انجام شود.

کارپو وب می تواند تمامی این موارد را به شکل کاملا تخصصی و با صرف زمان و دقت انجام دهد. احتمالا شما آنقدر درگیر تولید محصول یا ارائه خدماتتان هستید که فرصتی برای رشد صفحه خود در یک یا چند مورد از شبکه های اجتماعی را ندارید. ما از افرادی برای ارائه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی کمک می گیریم که دارای تجربه چند ساله هستند و با الگوریتم های جدید هر پلتفرم نیز آشنایی دارند.

اگر می خواهید در بین خیل عظیم برندها، محصولات یا خدمات شما بیشتر دیده شود، وقت آن رسیده است تا یک تیم قدرتمند را برای اپلیکیشن های اجتماعی انتخاب کنید.

تجزیه و تحلیل مخاطبان

قبل از هر چیز باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند و کدامشان مشتری واقعی است؟ چطور باید مخاطب را به مشتری تبدیل کنید؟ و ... . ما با کمک تکنیک های خاص، اطلاعات مخاطبان را برایتان تجزیه و تحلیل می کنیم.

تولید محتوا

بخشی از خدمات ما در کارپو تولید محتوا در رسانه های اجتماعی است که بیشترین بازخورد را برای برندتان به همراه داشته باشد. محتواها در قالب عکس و ویدئو خواهد بود و توضیحات مربوط به هر محتوا نیز با توجه به الگوریتم هر شبکه تهیه می شود.

آنالیز رقبا

بخشی از خدمات ما در کارپو وب به تجزیه و تحلیل رقبایتان اختصاص دارد تا ضعف ها و نقاط قوت آن ها را شناسایی کنیم. باید بدانید دلیل موفقیت و شکست آنها چیست که این اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهیم.

انتخاب شبکه اجتماعی مناسب

هر شبکه اجتماعی یک کاربرد خاص دارد که ما با اطلاع از این موضوع و شناخت کارکرد برند شما، مناسب ترین را انتخاب می کنیم. برای مثال اینستاگرام برای فروش، فیسبوک برای ایجاد روابط با مشتریان، استفاده می شود.

بررسی بازگشت سرمایه گذاری

ما در کارپو وب با کمک ابزارهای هوشمند، میزان بازدهی سرمایه گذاری شما را مشخص می کنیم.

ایجاد کمپین تبلیغات

برای جذب دنبال کننده در پلتفرم های مختلف باید هر چند وقت یک بار کمپین هایی را راه اندازی کنید تا تاثیر آنها بر روی برند سریع مشخص شود. در کارپو این کار به شکل حرفه ای و موثر انجام می شود.

معرفی خدمات CarpoWeb

هدف ما از ابتدا همراهی شما بوده با یک تیم حرفه ای، ببینید که ما چگونه کار میکنیم

برندسازی بدون شبکه های اجتماعی و تنها از طریق وب سایت یا فروشگاه و مرکز خدمات، ممکن نیست. اکنون بخش زیادی از بازار مصرف در شبکه های اجتماعی مختلف حضور دارند. برخی در تلگرام، برخی در فیسبوک، گروه زیادی در یوتیوب و …. هستند و حضور برند شما هم در این شبکه ها، باعث دیده شدنتان می شود.

اگر برند و تصویر تجاری کسب و کارتان مدام در معرض دید کاربران Social Media قرار بگیرد، بعد از مدتی تاثیر آن را بر افزایش درآمد خود خواهید دید.

البته هر دیده شدنی به معنای افزایش فروش نخواهد بود و باید اصول در معرض دید قرار دادن برندتان را هم بلد باشید.

ما در کارپو تلاش می کنیم تا بهترین تصویر از برندتان را برای بازار مصرف نشان دهیم که بیشترین بازدهی را برایتان به همراه داشته باشد.

مراحل انجام پروژه مدیریت سوشال مدیا در تیم کارپو

برای اجرای طرح برندسازی در سوشال مدیا باید مراحلی را طی کنید که ما در CarpoWeb این کار را برایتان انجام می دهیم:

قبل از هر چیز باید مشخص شود چه شبکه ای برای کسب و کار شما مناسب تر است.

اگر دیده شدن تصاویر محصولاتتان اهمیت زیادی دارد و تنوع محصول آنقدر زیاد است که می خواهید دیده شوند، شبکه پینترست و اینستاگرام برایتان مناسب تر است.

در عوض اگر خدماتتان بروزرسانی می شود و مشتریان هم به دنبال چنین خدماتی هستند که باید آنها را آگاه کنید، به توییتر نیاز دارید.

هر شبکه کارکرد مشخصی دارد که باید متناسب با نوع کسب و کار شما انتخاب شود.

در مرحله بعد باید مخاطبان هدف بررسی و آنالیز شوند.

قبل از اینکه برای تولید محتوا و سرمایه گذاری گسترده در این زمینه اقدام کنید، باید مخاطبان شما مشخص شوند.

ما در کارپو وب از طریق آنالیز رقبا و اطلاعاتی که از دنبال کننده های آنها بدست می آوریم، مخاطبان آینده برندتان را بررسی می کنیم تا دقیق مشخص شود قرار است برای چه کسانی کار کنید و آنها چه انتظاراتی از شما دارند.

سومین مرحله کار ما برای شما، تولید محتوا برای کسب و کارتان است.

محتوای هر شبکه مختص به آن است و از سوی دیگر باید خاص، مخاطب پسند و یونیک باشد. هیچ کاربری به دنبال محتوای تکراری نیست و از سوی دیگر باید چهره واقعی از کسب و کار شما را ببیند.

ما در کارپو وب در مرحله تولید محتوا هر بخش را اختصاصی تهیه می کنیم. تصاویر از طریق عکاسی و فیلمبرداری (از محصول یا خدمات) و متن هم با توجه به مشخصات و ویژگی آن تهیه می شود.

انتشار محتوا و پست ها طبق جدول محتوایی که از قبل تهیه شده است به صورت مرتب و زمانبندی شده انجام خواهد شد.

ما با انجام بهترین روش های تبلیغات و معرفی برند، تلاش می کنیم تا بیشترین بازدیدها را برای هر محصول و پست های شما ایجاد کنیم.

تمرکز کمپین های طراحی شده توسط تیم ما عموما بر روی افزایش تعامل مخاطبین شما قرار دارد.

ایجاد کمپین های تبلیغات، راه اندازی مسابقات و چالش در شبکه های اجتماعی و … از جمله خدمات ما برای افزایش تعداد دنبال کننده های تان خواهد بود.

برای دریافت مشاوره، کافیست تا شماره تماستان را برای ما بفرستید.

کارشناسان کارپو وب با شما تماس گرفته و طی یک نیازسنجی دقیق، هر کمکی که نیاز داشته باشید را در اختیارتان میگذارند.

مرسوم ترین پرسش ها در زمینه سوشال مدیا

تاثیر سوشال مدیا بر روی برند به حداقل 6 ماه تا یک سال زمان نیاز دارد و می تواند هم به طور مستقیم به فروش منجر شود و به شکل غیر مستقیم هم به برندسازی کمک کند.

برای اعتماد به ما کافیست نمونه کارهای قبلی مان را بررسی کنید. ضمن اینکه قبل از شروع همکاری یک پروپوزال حاوی برنامه و تقویم کار به شما ارائه می شود و قرارداد کاری نیز منعقد خواهد شد.

شبکه های اجتماعی در کنار وب سایت می توانند به رشد و ارتقا برند شما کمک کنند. در واقع کانالی برای ورود کاربران از پلتفرم این شبکه ها به سمت سایت است.

چه چیزی کارپو وب را از باقی آژانس ها متفاوت میکند؟

دلایلی که تعداد زیادی برند ما را برای مدیریت شبکه های اجتماعی خود انتخاب کرده اند، این بوده است:

یکی از نیازهای شما برای فعالیت در شبکه های اجتماعی، بررسی عملکرد کلیدی از جمله رشد دنبال کننده ها، نحوه تعامل با آن ها (شامل میانگین نرخ تعاملات در یک ماه خاص)، تعداد دفعات انتشار محتوا، فرمت محتواهای پربازدید، پست های با عملکرد برتر، منابع ترافیک، احساسات مخاطبان نسبت به پست های شما، نرخ پاسخ به سوالات، تعداد نظرات کاربران، میانگین زمان پاسخگویی، علایق مخاطبان، رفتارها و جمعیت شناسی نیاز دارید. تمامی این اطلاعات را در CarpoWeb در اختیارتان قرار می دهیم.

شما برای تقویت برند و فروش و ارائه خدمات بیشتر، باید بدانید مخاطبانتان چه کسانی هستند و به چه چیزی نیاز دارند. همچنین باید ارتباط قوی با آنها داشته باشید تا سرمایه گذاری در این شبکه ها، به درآمد بیشتری ختم شود. تولید محتوای مرتبط تر، افزایش تبدیل رسانه های اجتماعی و افزایش فروش به تجزیه و تحلیل مخاطب نیاز دارد که در کارپو وب برایتان این خدمات را ارائه می دهیم.

ما در اینجا فقط به دنبال بالا بردن بازدیدهای پست های شما در شبکه های اجتماعی نیستیم. با توجه به اینکه به مشتری نیاز دارید تا خدمات و محصولات خود را برایشان نمایش دهید، باید داده های صفحات شما در هر شبکه ای که فعالیت دارید، تجزیه و تحلیل شود که این کار را برایتان انجام می دهیم. برای مثال اگر حجم تعاملاتتان کم شده باشد، با بررسی کیفیت محتوا و یا هدف گیری و دفعات انتشار هر پست، می توانیم دوباره تعاملات با مشتریانتان را بالا ببریم.

برای بازدهی بیشتر و کاهش هزینه برندسازی، باید مناسب ترین پلتفرم را انتخاب کنید. از اقدامات ما در کارپو، کمک به شما برای انتخاب بهترین شبکه است. مخاطبان شما بیشتر در کدام کانال حضور دارند؟ قبل از انتخاب شبکه اجتماعی برای فعالیت، با انجام تحقیقات، کانالی را که میزبان مخاطبان شماست، شناسایی کرده و در همانجا برایتان برندسازی را شروع می کنیم. اگر به دنبال افزایش بازدید سایت هستید، لینکدین را پیشنهاد می دهیم یا اگر می خواهید اطلاع رسانی برای برند را بالا ببرید، توییتر برایتان مناسب تر است.

چرا کارپو

نظر همراهان ما میتونه بهترین پشتوانه برای ایجاد اعتماد متقابل باشه

تمرکز اصلی ما بر رضایت کاربرانمون هستش و سعی میکنیم همواره با ارزیابی هایی که انجام میدیم نقاط منفی رو اصلاح کنیم، بنابراین با مشاهده نظرات، شما هم میتونید تصمیم دقیقتری بگیرید

احمد احمسمنید

مدیر عامل

نظر مشتری نظر مشتری نظر مشتری نظر مشتری نظر مشتری نظر مشتریر نظر مشتری
نام مدیر عامل

سمت نظر دهنده

لکمئمن .نستیلبهت مهعسشلیبمهذ شسمیل
زهرا احمدی نژاد اصل
تمرکز اصلی ما بر رضایت کاربرانمون هستش و سعی میکنیم همواره با ارزیابی هایی که انجام میدیم نقاط منفی رو اصلاح کنیم، بنابراین با مشاهده نظرات، شما هم میتونید تصمیم دقیقتری بگیرید
نام مدیر عامل

مدیرعال

نظر نظر تمرکز اصلی ما بر رضایت کاربرانمون هستش و سعی میکنیم همواره با ارزیابی هایی که انجام میدیم نقاط منفی رو اصلاح کنیم، بنابراین با مشاهده نظرات، شما هم میتونید تصمیم دقیقتری بگیرید
مدیر

مدیر عامل

نظر همراهان ما میتونه بهترین پشتوانه برای ایجاد اعتماد متقابل باشه
مدیر

معاون

نظری ندارمو نخواهم داشت